Kılıçdaroğlu Gönüllüleri sahaya indi! Kırşehir İl Koordinatörü Gökhan Akkuş Oldu

Kılıçdaroğlu Gönüllüleri sahaya indi!  Kırşehir İl Koordinatörü Gökhan Akkuş Oldu

Kılıçdaroğlu Gönüllüleri sahaya indi! 
Kırşehir koordinatörü Gökhan Akkuş Oldu. 

Yaklaşan genel seçimler öncesi, Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı olmasına kesin gözüyle bakılan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu için saha çalışmaları başladı. Kılıçdaroğlu’nun adaylığını destekleyen parti içinden ve parti dışından bir kitle Kılıçdaroğlu Gönüllüleri ismiyle platform oluşturdu. 79 ilde örgütlenen platformun Kırşehir Koordinatörlüğü’ne, Kırşehir Gençlik Kolları uzun süre görev yapmış Gökhan Akkuş getirildi.

Türkiye’nin kaderini belirleyecek ve erken yapılıp yapılamayacağı tartışma konusu olan genel seçimlerde Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı olmasına kesin gözüyle bakılan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu için, ülke genelinde büyük bir saha çalışması başlatıldı. Başta örgüt içinde görevi olan partililer olmak üzere, partide resmi görevi bulunmayan kişiler, sivil toplum örgütleri, akademisyen çevreleri ve vatandaşlar Kılıçdaroğlu Gönüllüleri adıyla platform kurdu. Platform adına oluşturulan sosyal medya hesaplarında, Kılıçdaroğlu’nun halkla iç içe olduğu, vatandaşların sorunlarını dinlediği sıcak görüntüler paylaşılmaya başlandı. Platformun Kırşehir  Koordinatörlüğü’ne, Gökhan Akkuş getirildi.

79 İLDE ÖRGÜTLENDİLER, KILIÇDAROĞLU İLE BULUŞTULAR
"Kılıçdaroğlu Gönüllüleri Platformu’nun örgütlenme çalışmalarını ise Genel Başkan Danışmanı Ahmet Nazif Yücel üstlenecek. 79 ilde örgütlenen platform üyeleri, ilk toplantısını Ankara’da yaptı. Toplantıya CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu da katıldı. Kılıçdaroğlu, platformun çalışma şekli ve örgütlenme biçim hakkında bilgi aldı, platform üyelerini dinledi.

HEDEF: “AYDINLIK YARINLARI İNŞA ETMEK”
Kılıçdaroğlu Gönüllüleri Platformu Kırşehir Koordinatörü Gökhan Akkuş “Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde, Türkiye'nin aydınlık geleceğine dair umudu ve her kesimi ayrım gözetmeksizin kucaklayan yönüyle örnek bir kişilik ve büyük bir devlet adamı olan partimizin lideri Kemal Kılıçdaroğlu bizim adayımızdır. Bu doğrultuda çalışmalar yürütmek, vatandaşlarımızla daha çok iç içe olabilmek ve ülkemizi aydınlık yarınlara taşıyabilmek için bu gönüllü çalışma ordusunun içinde yer almanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.