CHP'li İlhan Kurancılı'da yeni üyelere rozet taktı; "saflarımızı sıklaştırıyoruz"

CHP Kırşehir Milletvekili Dr. Metin İlhan, Kaman Kurancılı Belde Örgütü tarafından gerçekleştirilen üye katılım töreninde, farklı partilerden istifa ederek CHP saflarına katılan yeni üyelere rozetlerini taktı.

CHP'li İlhan Kurancılı'da yeni üyelere rozet taktı; "saflarımızı sıklaştırıyoruz"

Kırşehir Milletvekili Dr. Metin İlhan, Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, CHP Kırşehir İl Başkanı Baran Genç, CHP Kaman İlçe Başkanı Zeynel Kankal'ın katılımıyla gerçekleşen törende konuşan İlhan, “CHP ailemize katılan ve bizleri yol arkadaşı, dava arkadaşı seçen vatandaşlarımızla birlikte ülkemizin aydınlık geleceğini yeniden inşa edeceğiz. CHP olarak Geniş tabanlı bir uzlaşmayı sağlayarak tarımı bitiren, esnafın, emeklinin, memurun, işçinin, emekçinin sıkıntılarını, taleplerini görmezden gelen, kadın, çevre ve hayvan haklarını yok sayan AKP iktidarını sandıkta yerle yeksan edeceğiz” dedi.

“GENEL BAŞKANIMIZ ÖNDERLİĞİNDE HEDEFLERİMİZE YÜRÜYORUZ”

Türkiye’nin aydınlık geleceğine inanan insanların CHP'ye üye olmalarından gurur duyduklarını ifade ederek sözlerine başlayan İlhan, “Siyaset halka, topluma yapılır. Yeni üyelerimizle birlikte artık daha güçlüyüz. Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu önderliğinde birbiriyle kucaklaşan, kaynaşan, parti kültürünü yaşatan bir anlayışla hedeflerimize kararlılıkla yürümeye devam edeceğiz. Bugün burada toplumun tüm kesimlerinden ve farklı meslek kollarından vatandaşlarımızın olduğu bir üye katılım töreni gerçekleştiriyor, saflarımızı sıklaştırıyoruz. Siyaset sadece siyasetçilerin eline bırakılamayacak kadar önemlidir. Toplumun tüm kesimlerinin siyasette temsil edilmesi, siyasette var olması çoğulcu demokrasi için olmazsa olmazdır. Farklı siyasi partilerden ayrılarak CHP ailemize katılan ve bizleri yol arkadaşı, dava arkadaşı seçen vatandaşlarımızla birlikte ülkemizin aydınlık geleceğini yeniden inşa edeceğiz, dedi.