CHP Kırşehir Merkez İlçe Gençlik Kolları, Çalışmalarına Hız Kesmeden Devam Ediyor!

CHP Kırşehir Merkez İlçe Gençlik Kolları, Çalışmalarına Hız Kesmeden Devam Ediyor!

Cumhuriyet Halk Partisi Kırşehir Merkez İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Aydoğan ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Kırşehir Belediyesi Aile Yaşam Merkezi ve Kırşehir Kent Konseyi'nin ortaklaşa düzenlemiş oldukları Kadın Emeği Pazarına ziyarette bulundular.

CHP Kırşehir Merkez İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Aydoğan yaptığı açıklamada;

Kırşehir Belediyesi Aile Yaşam Merkezi ve Kırşehir Kent Konseyi'nin ortaklaşa düzenlemiş oldukları Kadın Emeği Pazarına Kırşehir Merkez İlçe Gençlik Kolları olarak ziyaret gerçekleştirilmiştir. Keyifli dakikalara şahitlik ettiğimiz gezimizde kadın emeğinin yüceliğini bir kez daha keşfetme imkanı bulduk. Emeğin yüce değerini koruyan Belediye Başkanımız Sayın Selahattin EKİCİOĞLU'na ve Değerli Kent Konseyi üyelerine bu güzel ortamı bizlere sunan Kadın Girişimcilere; teşekkür eder, kolaylıklar dilerim ifadelerini kullandı.

Başkan Aydoğan, önümüzdeki günlerde yeni çalışmalara imza atacaklarını ve CHP Kırşehir Merkez İlçe Gençlik Kolları olarak sürekli sahada gençlerin yanında olduklarını dile getirdi.

Başkan Aydoğan, bize katılın çağrısında bulundu;

Aydoğan, İktidar, gençlerin özgürlüklerini kısıtlamış, geleceğe dair umutlarını tüketmiş, kurtuluşu ülkeden kaçmakta arayan bir nesil yaratmıştır. Ülkemiz bu vaziyetteyken, Cumhuriyetin çocuklarının üzerine düşen görev Türkiye Cumhuriyetini muasır medeniyetler seviyesine taşımanın yolunu bulmak olacaktır.

Bunun yolu da Kuvvayi Milliye ruhuna sahip çıkmaktan gelir.
Gençleri cumhuriyetin miraslarına layık olmaya ve kendilerine güvenmeye davet ediyor, başka bir geleceği hep birlikte kurabilmek için Cumhuriyet Halk Partisi’ne üye olmaya davet ediyorum.” 
‘Bize katılın’ çağrılarının devam edeceğini söyledi.