AKP’li Siyasilerden Camii’de Siyaset

AKP’li Siyasilerden Camii’de Siyaset

AKP Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli ve AKP Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal Camii bahçesinde yaptıkları toplantılara ait fotoğrafları bir bir sosyal medya hesaplarından paylaştılar. 

AKP Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli ve AKP Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal; Uzunali Uşağı Köyü, Yeşilli Köyü ve Sıdıklı Küçükboğaz Köyü Camii’lerinde siyasi toplantılar gerçekleştirdiler.

2023 seçimlerinin yaklaşması üzerine, AKP Kırşehir Teşkilatı siyasal alışkanlıkları gereği her zaman olduğu gibi Camilerde siyaset yapmaya başladılar. Ancak yanılıyorlar,   camideki cemaat edeplerinden dolayı kendilerine saygı göstermektedir. Yoksa süregelen ekonomik krizler sebebiyle yaşanan hayat pahalılığı, yüksek enflasyon, işsizlik ve yoksulluğun git gide derinleştiği bir ortamda elbette AKP'lilere söyleyecek çok ağır sözleri var ama yüce Allah(C.C)'ın evinde böyle yakışıksız şeylerin konuşulmasına müsaade etmediklerinden AKP'li siyasetçiler rahat hareket edebilmektedirler.
Son olarak şunu ifade etmek isteriz ki; Camiler ibadet etme yeridir, camiler sizin veya herhangi bir siyasi partinin seçim propagandasını yapabileceği yerler değildir! Bu sebeple lütfen, toplumun manevi değerlerini kendi siyasal bekanızı sağlayabilmek için tekrar kullanmayı denemeyiniz zira aziz Türk milleti sizin samiyetsizliğinizi ne yazık ki çok ağır ve acı bir şekilde deneyimledi.